سالن زیبایی الهه زارع

میکاپ به معنی آرایش صورت است. از این تکنیک برای رفع نقص های احتمالی و افزایش جذابیت، در سبک های مختلف انجام می شود. معمولاً برای انجام یک میکاپ حرفه ای لازم است تا به سالن های زیبایی مراجعه کنید. هم چنین، در مواقع معمول می توانید با دانش اندک درباره ترکیب رنگ ها این کار را در خانه نیز انجام دهید.

میکاپ چه کاربردی دارد؟

از گذشته های دور تاکنون، زیبایی یکی از امیال انسان ها بوده است. بنابراین، فارغ از تعیین جنسیت همه افراد دوست دارند وقتی در انظار عمومی و جشن ها شرکت می کنند به بهترین شکل ممکن ظاهر شوند. بنابراین، برای رفع معایب احتمالی و افزایش جذابیت به روش های مختلف زیبا سازی از جمله: میکاپ، شنیون، کانتورینگ، رنگ و مش، براشینگ و… روی می آورند.

معرفی سبک های میکاپ

از گذشته تاکنون، شیوه انجام آرایش صورت به دلیل سلیقه و فرهنگ های مختلف در سراسر جهان با سبک های مختلف انجام می شود. بنابراین سبک های آرایشی بر اساس عمق و رنگ استفاده شده و دسته بندی می شوند. مثلاً در میکاپ به سبک عربی از رنگ هایی با غلظت بالا و در سبک های اروپایی از رنگ هایی طبیعی و ملیح استفاده می شود. انواع آن شامل:

  • میکاپ به سبک کلاسیک
  • میکاپ به سبک اروپایی
  • میکاپ به سبک عربی
  • میکاپ به سبک هالیوودی

ابزارهای مورد نیاز میکاپ

مانند هر حرفه دیگری، قطعاً برای انجام آرایش صورت نیاز به ابزار دارید. ما در این بخش به معرفی برخی موارد مورد نیاز میکاپ می پردازیم. ناگفته نماند، ابزار مورد استفاده در میکاپ و گریم ممکن است با هم کمی متفاوت باشد.

ابزار مورد نیاز میکاپ شامل:

کرم مرطوب کننده و پرایمر

استفاده از کانسیلر و فاندیشن

استفاده از قلم یا براش ابرو

استفاده از ریمل و خط چشم

استفاده از رژ لب در میکاپ

استفاده از انواع براش

استفاده از رژ گونه و هایلایتر

استفاده از پالت سایه چشم

استفاده از پودر و اسپری فیکس

استفاده از گوش پاک کن و دستمال مرطوب

اینجا در سالن زیبایی الهه زارع میتونی یک شب خاطره انگیز رو به همراه یک میکاپ فوق العاده تجربه کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارها

چت آنلاین !